Про менеПрацюю в закладі дошкільної освіти № 1 міста Калинівка , Калинівської ОТГ, Вінницьої обл. на посаді практичного  психолога з жовтня 2008 року з навантаженням 1 ставка.

Маю вищу освіту зі спеціальності «Психологія». Стаж педагогічної роботи на посаді практичного психолога – 12 років. За наслідками атестації 2018 року встановлено вищу категорію.

В 2014; 2015 роках очолювала методичне об’єднання практичних психологів ДНЗ району. Є активним учасником творчої групи практичних психологів.

Беру участь у конкурсах, фестивалях, та семінарах по обміну досвідом. Надавала матеріали для участі у конкурсі видавництва МЦЕФР «Підвищення психологічної культури педагогів дитячих садків» від журналу «Практичний психолог: Дитячий садок». Отримала перемогу у фестивалі фахової майстерності у номінації «Кращий робочий кабінет» та обласному фестивалі «Ефективний менеджмент психологічної служби в умовах децентралізації та реформування освіти». Щорічно є ведучою районного фестивалю медіації. Маю власні методичні розробки: методичний посібник «Особливості психологічної готовності дошкільників до навчання в школі», програму корекційно – розвивальних занять для дітей старшого дошкільного віку і молодшого шкільного «Я і мій світ», яка має докладний опис ігор і вправ з використанням казкотерапії, спрямована на розвиток емоційного світу дітей. Методичний посібник «Використання казкотерапії в роботі практичного психолога» рекомендовано щодо впровадження науково – методичною радою КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» (протокол №5 від 27.10.2016 року). В даному посібнику розкрито сутність казкотерапії як одного з методів арт-терапії. Кафедра психології КВНЗ «ВАНО» розмістила даний посібник на своєму сайті для обміну досвідом.

Успішно пройшла дистанційне навчання з курсу «Казкотерапія» та навчання з курсу «Використання інтерактивних дошок у навчальному процесі», є учасником вебінарів, за що маю відповідні сертифікати. Використовую в своїй роботі технічні засоби навчання. Ділюся власним досвідом на сторінках фахових періодичних видань, за що має подяку від видавництва за актуальність наданих матеріалів та плідну співпрацю з редакцією «Психолог» видавництва «Шкільний світ».

За досягнення в роботі неодноразово нагороджувалась грамотами

Немає коментарів:

Дописати коментар